Bacaklar için Antrenman ve Egzersiz 4.2.7 (ios)

Bacaklar için Antrenman ve Egzersiz

Bacaklar için Antrenman ve Egzersiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bacaklar için Antrenman ve Egzersiz sayesinde daha formda bir vücuda sahip olabiliriz.

Bacaklar için Antrenman ve Egzersiz, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir egzersiz uygulaması olarak öne çıkıyor. Spor salonuna gitmek için yeterli vakti bulamayan kullanıcılara yönelik tasarlanmış bu uygulama sayesinde ekstra ekipmana ihtiyaç duymadan, evimizde spor yapabiliyoruz.

Uygulama, adından da anlaşılabileceği gibi vücudun alt bölümünde bulunan kasları çalıştırmak için tasarlanmış. Kalça, baldırlar, bacağın ön ve arka kasları için ayrı ayrı egzersizler sunan Bacaklar için Antrenman ve Egzersiz sayesinde daha kuvvetli ve şekilli bacaklara sahip olma şansı yakalıyoruz.

Uygulamanın dikkatimizi çeken yanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Hafif, orta veya şiddetli antrenman seçenekleri
  • 6 farklı sanal antrenörden istediğimizi seçebiliyoruz
  • Egzersiz takvimi ile yaptığımız egzersizleri ayrıntılı olarak takip edebiliyoruz
  • Türkçe dahil olmak üzere 13 farklı dilde antrenman
  • Aletsiz ve ağırlıksız egzersizler sunuyor
  • Hareketleri tam anlamıyla anlatan HD videolar

Uygulamayı kullanırken dilersek arkaplanda müzik açabiliyoruz. Spor yaparken bu özelliğin epey işe yaradığını ve motivasyonu artırdığını söyleyebiliriz. Buna ek olarak istersek kendimize tamamen kişiselleştirilmiş egzersiz planları hazırlayabiliyoruz. İstediğimiz hareketi ekleyebilir ve çıkartabiliriz. Siz de ev ortamında spor yapmak istiyorsanız Bacaklar için Antrenman ve Egzersiz uygulaması işinize yarayacaktır.

YORUMLAR