Battle Gems 1.0.6 (ios)

Battle Gems

Battle Gems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bulmaca oyunu kategorisine farklı bir bakış açısı getiren Battle Gems'te epik bir maceraya atılıyoruz.

Battle Gems ücretsiz olarak indirebileceğiniz heyecanlı ve bağımlılık yaratan bir bulmaca oyunudur. Candy Crush'a benzeyen oyun savaş temasını başarıyla harmanlıyor. Yani bir başka deyişle Candy Crush'ta aldığınız çocuksu deneyim bu oyunda yok.

Battle Gems biraz daha acımasız ve epik bir savaş ortamında inşa ediliyor. Oyunda devasa ejderhalar, zombiler, canavarlar ve kötü amaçlı yaratıklar mevcut. Oyunu öğrenmesi en fazla 15-20 dakika alıyor fakat bu evreden sonra sizleri büyük bir keyif bekliyor. 150'den fazla yaratık bulunan oyunda yapmanız gereken tek şey üç veya daha fazla aynı taşı birleştirerek yok etmek.

Oyunun en ilgi çeken yanı göz alıcı grafikleri, aksiyon dolu savaşları ve etkileyici bir şekilde tasarlanmış anmasyonları. Tüm bunların hepsi birleşince ortaya gerçekten oynanması gereken bir oyun çıkıyor.

Battle Gems'te arkadaşlarınızla rekabet etmek istiyorsanız, bunu yapmak mümkün. Yapacağınız savaşların ekran görüntüsünü alıp yollayabilir ve başarınızı tescilleyebilirsiniz. Onlarca farklı silahın, yaratığın ve haritanın yer aldığı Battle Gems, kesinlikle oynamaya değer!

YORUMLAR