Best Secret Folder 3.8 (ios)

Best Secret Folder

3.8
Best Secret Folder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Best Secret Folder, iPhone ve iPad sahiplerinin kullanabileceği ücretsiz ve yararlı bir dosya koruma uygulamasıdır.

Best Secret Folder, iPhone ve iPad'lerindeki özel dosyalarını başkalarından korumak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulma cihazınızda bulunan video ve resimlerin neredeyse tümünü saklayarak, sizin dışınızdaki kişilerin görmesini ve erişmesini engellemektedir.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi, kendi içerisindeki araçları kullanarak çekeceğiniz video ve fotoğraflarınızı direkt olarak uygulama içerisinde kaydedebilirsiniz. Böylece medya dosyalarınızı saklamak için ekstra uğraş vermemiş olursunuz. Dosyalarınıza erişim için şifrelemek sistemi kullanılmaktadır. Bu yüzden belirlediğiniz şifreyi bilmeyen hiçkimse medya dosyalarınıza ulaşamaz. Uygulamayı yüklemeden önce sahip olduğunuz video ve fotoğrafları, uygulamayı yükledikten sonra iygulamanın içine aktararak güvenliklerini sağlayabilirsiniz.

Modern tasarımı ve kolay kullanımı ile uygulama içinde yer alan dosyalarınızı rahatlıkla görüntülemenizi sağlayan Best Secret Folder, sakladığınız dosyalara özel ufak notlar eklemenizi sağlıyor. Bu notlar da dosyalarınız gibi diğer kişiler tarafından okunamıyor. Herhangi bir şekilde sizin dışınızdkai kişiler tarafından dosyalarınıza erişim sağlanırsa uygulama alarm veriyor ve kimin dosylarınıza erişmeye çalıştığını fotoğraf çekerek tespit ediyor.

Dosyalarınıza girişleri kayıt altında tutan uygulama ile girişlerinizi kontrol ederek, şüpheli girişler görürseniz, kontrol ederek başkalarının dosyalarına erişip erişemediğini görebilirsiniz. Kullanım için herhangi bir limiti bulunmayan uygulama içerisinde istediğiniz kadar video ve resim saklayabilirsiniz. Reklam destekli olarak çalışan uygulama içerisindeki reklamlar ekranınızda sinir bozucu yerlerde durmuyorç Fakat yinede reklam görmek istemezseniz, 0.99 Dolar karşılığında uygulama üzerindeki reklamları kaldırabilirsiniz.

Eşiniz, sevgiliniz, yakın arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız ile ortak özel dosyalarınızı saklayabilmenizi ve diğer kişilerin ulaşamamasını sağlayan Best Secret Folder uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.