Birzzle Fever

Birzzle Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birzzle Fever üçlü eşleştirme oyunlarından keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

Birzzle Fever eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcı kitlesine hitap eden eğlenceli bir oyun olarak dikkat çekiyor. Hem tablet hem akıllı telefonlar üzerinde sorunsuzca çalışan bu oyundaki amacımız tıpkı diğer eşleştirme oyunlarında olduğu gibi üç veya daha fazla benzer objeyi yan yana getirerek yok olmalarını sağlamak ve bu şekilde devam ederek en yüksek puanı toplamak.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Birzzle Fever’da da bölümleri geçtikçe yepyeni bonuslar, güçlendiriciler ve yeni eşyalar açılıyor. Bu eşyaları kullanarak hem daha canlı bir deneyim yaşıyoruz hem de daha yüksek puanlar toplayabilecek güce sahip oluyoruz. Oyunda yer verilen süre faktörü ise oynarken büyük bir gerginlik yaratıyor. Hem hızlı olmalıyız hem de çok dikkatli hamleler yapmalıyız.

Grafik olarak bu kategoride yer alan diğer oyunlarla büyük benzerlik gösteren Birzzle Fever canlı animasyonlarla renklendirilmiş. Açıkçası oyun genel olarak beğenimi kazandı. Eğer siz de bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız Birzzle Fever’ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR