Block Amok

Block Amok
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Amok, keyifli bir bulmaca tabanlı aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Block Amok, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz heyecanlı ve aksiyon odaklı bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Çizgi film öğeleriyle zenginleştirilen bu oyun her yaş kitlesinden oyunsevere hitap ediyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilmesi de başka bir dikkat çeken özelliği.

Oyunda kontrolümüze bir kuzu veriliyor. Bu karakter alıştığımız kuzulara pek benzemiyor çünkü hayattaki yegane amacı yemyeşil çayırlarda otlamak yerine etrafında gördüğü tüm yapıları yerle bir etmek! Bu konseptiyle oyunun eğlenceli bir atmosfer sunduğunu söylemek mümkün. Oyunda çok sayıda bölüm olduğu için hemen tükenmiyor ve uzun süre oynanabiliyor. Elbette bunda sürekli olarak değişen yapı tasarımlarının da rolü büyük. Bölümlerin rastgele yaratıldığını da belirtmeden geçmeyelim. Oyunda kaliteli bir fizik motoruna yer verilmiş. Objelerin etki-tepki modellemeleri iyi bir şekilde gerçekleşiyor ve göze hoş geliyor.

Oyunda son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer veriliyor. Yine de yapımcılar kısa bir nasıl oynanır bölümü sunmayı ihmal etmemişler. Bu bölümde oyunun dinamiklerine ve nasıl oynandığına alışıyoruz.

Game Center desteği de sunulan oyunda arkadaşlarımıza karşı mücadele edebilme şansına sahibiz. Bu sayede kendi aramızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz.

Genel olarak eğlenceli bir oyun deneyimi vaat eden Block Amok, bulmaca ve aksiyon karışımı keyifli bir oyun arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR