Blockwick 2 Basics

Blockwick 2 Basics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir zeka oyunu oynamak isteyen görselliğe önem veren herkez Blockwick 2 Basics'i sevecektir.

iOS cihazı kullanıyorsanız siz de günümüzde zeka oyunlarının artan kalşitesi konusunda fikir sahibisiniz demektir. Bu konuda kendi katkısını sağlamak isteyen oyunlar arasında yer alan Blockwick 2 Basics de son derece zarif duran görseller ve renk seçimleriyle muhteşem bir bulmaca oyunu seçeneğini cebinize getiriyor. Olur da bu oyuna daha önce rastladıysanız paralı bir versiyonu ile karşılaşmış olma ihtimaliniz yüksektir. Ne var ki, yapımcılar bu kez ücretsiz olarak 144 bölümün tamamını oynamanız için reklam destekli bir versiyonu da kullanımınıza sunmuş durumdalar. Açık sözlü olmak gerekirse, bilmeden para ödemektense bu oyunu neden denemeyesiniz?

Birbirinden farklı oynanış tarzlarıyla size birçok farklı etap sunan oyun, semboller ve renkler arasındaki ilişkileri sond erece düzgün kuruyor. Kurallar her defasında değişse de görsellik size yapmanız gereken şeyler konusunda ipucu verme yeteneğinden yoksun kalmıyor. Öyle ki, geride bırakmış olacağınız eski bölümleri sırf eğlence olsun diye tekrar tekrar oynamak isteme şansınız bile oldukça yüksekı. Zaman zaman karmaşık bloklar içerisinden parçaları ayrıştırıp eş renkli olanları bir araya getirmeniz gerekiyorken kimi zaman da oyun haritasının tasarımına uyum sağlayacak blok yerleşimi yapmanız gerekiyor.

144 bölümün tamamını ücretsiz olarak oynamanızı sağlayan bu oyun karşılığında size reklam görüntüleriyle ulaşıyor ancak uygulama içi satın alma seçeneğiyle bu özelliği kapatıp tertemiz bir oyun keyfiniz de yakalamanız mümkün. iPhone veya iPad kullanan ve zeka oyunlarını sevenler bu oyuna bayılacaklardır.

YORUMLAR