Blur

2.1
Blur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blur, kendi iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz birbirinden güzel duvar kağıtları oluşturabileceğiniz yararlı ve etkili bir iOS uygulamasıdır.

Blur, kullanıcıların kendilerine duvar kağıtları hazırlamasını sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak oldukça kolay bir şekilde muhteşem duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.

Uygulama seçmiş olduğunuz fotoğrafları bulanıklaştırarak birbirinden güzel duvar kağıtları oluşturmanızı sağlamaktadır. Bulanıklık seviyesini ayarlamak için parmağınız ile gerekli ayarları resimler üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bulanıklık dışındaki diğer kişisel düzenlemeleri de yapabiliyorsunuz. Değişiklik yaptığınız resimleri olduğu gibi kaydedebilir veya yaptığınız değişiklikleri iptal ederek orijinal olarak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraflar üzerinde yapacağınız değişikliklerden sonra basit bir şekilde kaydederek cihazınıza duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde onlarca hazır resim bulunmaktadır. Dilerseniz bu resimleri kullanarak yada kendi çekeceğiniz fotoğrafları kullanarak etkileyici duvar kağıtları oluşturabilirisniz.

İçerisinde bulunan sosyal medya entegrasyonu sayesinde oluşturmuş olduğunuz duvar kağıtlarını paylaşmanızı sağlayan Blur, arkadaşlarınıza ne kadar yetenekli olduğunuzu da ispat etmenizi sağlamaktadır. Bulanıklaştırmış olduğunuz resimleri diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanarak daha da güzelleştirebilirsiniz. Bulanıklaştırdıktan sonra ortaya çıkan resimlere ekleyeceğiniz filtre ve efektler ortaya etkileyici ve farklı sonuçlar çıkarabilir.

Kendi duvar kağıtlarınızı hazırlamak için kullanabileceğiniz uygulamalardan biri olan Blur'u iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR