Bricks Blocks 1.1 (ios)

Bricks Blocks

1.1
Bricks Blocks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    KMD Games

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur.

Bricks Blocks, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur. Doksanlı yılların en çok sevilen atari oyunlarından birisi olan Tetris pek çok oyuna olduğu gibi Bricks Blocks'a da esin kaynağı olmuş diyebilirim.

Tetris  pek çok insan tarafından hala severek oynanan oyunlardan bir tanesi. Tetris'in resmi oyununun milyonlarca kez indirilmiş olması da bunu kanıtlar nitelikte diyebilirim. Fakat tetris oynamaktan insan bir süre sonra sıkılabiliyor.

Ben tetris oynamayı çok seviyorum ama artık daha değişik şeyler oynamak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz zira Bricks Blocks tetris'i alıp bambaşka yerlere götürmüş ve ortaya çok daha eğlenceli bir tetrsi alternatifi çıkmış diyebilirim.

Geçtimiz sene çok popüler olan 1010 oyununu da biraz andıran Bricks Blocks da amacınız yine blokları ekranın çeşitli yerlerine yerleştirmek fakat bunun için kısıtlı bir zamanınız yok ve istediğiniz her yere koyabiliyorsunuz.

Blokları yerleştirdiğiniz zaman çizgiler oluşturup bunları patlatmanız gerekiyor ve tabi ki yine tetris'te olduğu gibi ne kadar çok çizgi patlatırsanız o kadar yüksek puanlar sizleri bekliyor. Ayrıca burada farklı güçlendiriciler de kullanabiliyorsunuz.

Bu oyunu tetris'ten ayıran en önemli özellik çok daha fazla stratejik oynamanız gerektiği diyebilirim. Blokları doğru yerlere yerleştirmelisiniz ki bu da aslında göründüğünden çok daha zor diyebilirim..

Eğer siz de bu tarz puzzle oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR