Broken Brush 1.4.0 (ios)

Broken Brush

Broken Brush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Broken Brush, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir resimler arasındaki farkları bulma oyunudur.

Broken Brush, iOS işletim sistemine sahip olan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Ekranın sol ve sağ tarafında bulunan klasik resimler arasındaki farkları bulmaya çalışacağınız oyun, ne kadar dikkatli olduğunuzu görmek konusunda size adeta yol gösterecektir.

Ekranın sol tarafında yer alan orijinal resim ve sağ tarafında yer alan üzerinde oynamalar ve değiştirmeler yapılmış resim arasındaki farklılıkları bulmaya çalışacağınız oyunda, resimlerin klasik resimlerden oluşuyor olması işinizi bir hayli zorlaştırıyor.

Toplamda 42 adet klasik resmin yer aldığı oyunda bulmanız gereken 650'den fazla farklılık yer almaktadır. Bu nedenle hiç sıkılmadan günlerce Broken Brush'ı oynayabilirsiniz.

Görüntüleri kaydırma ve görüntülere yakınlaşma gibi özelliklerin yer aldığı oyunda, resimler arasında bulduğunuz farklılıkları işaretlemek için tek yapmanız gereken şey mobil cihazınızın ekranına dokunmaktır.

Takıldığınız yerlerde oyun içerisinde yer alan ipucu sisteminden yardım alarak oyuna devam edebilirsiniz ama unutmayın ki ipuçları sınırlı ve daha çok ipucu istiyorsanız daha çok bulmaca çözmelisiniz.

Kolay bir oynanışa sahip ve boş zamanlarınızı geçirmek için oldukça ideal bir bulmaca oyunu olan Broken Brush'ı mutlaka denemelisiniz.

Broken Brush Özellikleri:

  • 42 farklı resim
  • Bulmanız gereken 650 üzerinde fark
  • HD grafikler
  • Kolay oynanış
  • İpucu sistemi