Broken Sword 5 - the Serpent's Curse 1.03 (ios)

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse klasik macera oyununu mobil cihazlara taşıyor

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse ilk olarak 90'lı yıllarda point & click türünde bir bilgisayar oyunu olarak yayınlanan serinin iOS işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilen 5. oyunudur.

Bir "point & click adventure" klasiği olan macera oyunu serisi önceki oyunlarındaki eşsiz senaryosuyla, kendine has mizah anlayışı ile, görsel kalitesi, dublajları ve zeka oyunları ile ön plana çıkmış özel bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Broken Sword 5 - the Serpent's Curse de bu geleneği bozmuyor ve bizi üst kalite bir maceranın içerisine sürüklüyor.

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse'de herşey bir galeriden yayılan silah sesleriyle başlıyor. Bir soygun ve bir cinayet yeni ve epik bir maceranın ilk ayağı oluyor. Broken Sword 5 - the Serpent's Curse'de baş kahramanlarımız olan Amerikalı George Stobbart ve Fransız gazeteci Nico Collard bu çalınan resmin ve cinayetle süslü komplo teorisinin peşine düşüyorlar ve kendilerini tarihin bilinmeyen kökenlerine dayanan bir olaylar örgüsü içerisinde buluyorlar. Kahramanlarımızın tek silahları olan zekaları, birlikleri ve mizah anlayışları kahramanlarımızın insanlığı kıyametten kurtarma mücadelelerinde önlerine ışık tutuyor ve sır perdelerini aralamalarına yardımcı oluyor.

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse her anlamda kaliteli bir oyun. Oyunun dublajları ve diyalogları özenle hazırlanarak oyun severlere sunuluyor. Hikaye oldukça heyecan verici ve oyucuyu macera içerisine sürüklüyor. Yaratıcı bulmacalar ve zeka oyunları yeteneklerimizi sınarken kolay kontrol yapısı sayesinde arayüz bize engel olmuyor.

Eğer macera oyunlarınızı seviyorsanız Broken Sword 5 - the Serpent's Curse kaçırmamanız gereken bir yapım.

YORUMLAR