Broken Sword: Director's Cut 2.0.3 (ios)

Broken Sword: Director's Cut

Broken Sword: Director's Cut
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Bulmaca, macera ve dedektifliği bir arada toplayan tarzda oyunları seviyorsanız, Broken Sword serisine kesinlikle göz atmalısınız. Serinin son oyunu olan Director's Cut da en az diğerleri kadar sevildi ve başarılı oldu diyebilirim.

Orijinali bir bilgisayar oyunu olan bu serinin artık mobil versiyonları da biraz değiştirilmiş şekliyle mevcut. iOS cihazlarınızda satın alıp oynayabileceğiniz bu oyunun fiyatı yüksekmiş gibi görünse de bilgisayar oyunu kalitesinde olduğundan bence bu fiyatı hakediyor.

Başarılı grafikleri ve ona eşlik eden ses ve müzikleri ile verilmek istenen gizemli ortam fazlasıyla başarılmış diyebilirim. Gizemli bir atmosfer, Paris'in büyülü ortamı oyunda sizi içine çekecek elementlerden sadece ikisi.

Oyunda point and click tarzında oynayarak, Fransız bir kadın ile Amerikan bir erkekle oynayarak bir seri katilin işlediği korkunç cinayetleri çözmeye çalışıyorsunuz. Bunun için de bir takım bulmacalar ve gizemler çözmeniz gerekiyor.

Pek çok farklı karakterle tanışarak etkileşime gireceğiniz bu dedektiflik oyununu, tarzı seven herkese şiddetle tavsiye ediyorum.