Bubble Zoo Rescue 1.8.3 (ios)

Bubble Zoo Rescue

Bubble Zoo Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Zoo Rescue'da aynı renge sahip olan hayvanları eşleştirmeye ve bölümleri bu şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Bubble Zoo Rescue bilgisayarlarımız üzerinde oynadığımız Zuma oyununa büyük benzerlikler gösteren keyifli bir nişan alma ve eşleştirme oyunudur. Özellikle çocuklar ve gençler için geliştirilen bu oyunda rengarenk grafikler ve eğlenceli ses efektlerine yer verilmiş.

Oyunda çok sayıda bölüm bulunuyor. Tüm bölümler farklı bir yapıda sunulduğu için oyuncular asla tekdüzelik hissine kapılmıyor. Kademeli olarak yükselen zorluk seviyesi oyunculara ilk başlarda biraz pratik yapıp daha sonra oyunun gerçek performansıyla yüzleşme şansı veriyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız güçlendirme ve bonus seçenekleri Bubble Zoo Rescue’da bol tutulmuş.

Bubble Zoo Rescue’daki temel amacımız aynı renge sahip olan sevimli hayvanları yan yana getirmek ve onları bu şekilde eşleştirmek. Bunu yapabilmek için iyi bir el ve göz koordinasyonuna sahip olmak gerekiyor.

Kısaca Bubble Zoo Rescue yorucu hikayelerden uzak, rafine bir oyun deneyimi sunuyor. Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz hızlı bir oyun arıyorsanız Bubble Zoo Rescue’yu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR