Burger King Türkiye

Burger King Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burger King Türkiye uygulaması ile ödüller kazanabilir, sipariş verebilir ve size en yakın Burger King şubelerini görebilirsiniz

Burger King Türkiye kullanıcılara Burger King şubelerinden sipariş vermek için pratik bir çözüm sunan resmi Burger King uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Burger King Türkiye size acıktığınızda kolay bir şekilde Burger King şubelerinden sipariş verme imkanı sunuyor. Uygulama ile avantajlşı Burger King menülerine göz atabileceğiniz gibi diğer Burger King ürünlerine de göz atabilir ve tek dokunuşla siparişinizi verebilirsiniz. Eğer yemeğinizi Burger King şubelerinde yemek isterseniz de uygulama içerisinden çevrenizdeki en yakın Burger King şubelerine göz atabilirsiniz ve yerlerini öğrenebilirsiniz.

Burger King Türkiye uygulaması içinde yer alan mini oyunlar sayesinde özel ödüller kazanabiliyor ve bu ödüllerinizi Burger King şubelerinden teslim alabiliyorsunuz. Bul Kazan oyununda size verilen karttaki 3 adet aynı resmi bulmaya çalışmaktasınız. 3 resmi eşleştirdikten sonra hediye kazanmaktasınız. Lezzet Avcısı'nda da ekrandan yağan Burger King ürünlerini yakalamaya çalışıyorsunuz. Burger King ürünlerini yakaladıkça puan kazanmaktasınız ve puanlarınızı Burger King'ten hediye seçmek için kullanabilmektesiniz.