Call of Duty: Siege

Call of Duty: Siege
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty: Siege mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Call of Duty: Siege, mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş yeni bir strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu yeni mobil Call of Duty oyunu, önceki mobil Call of Duty oyunlarından ve bilgisayarlarımızda oynadığımız FPS türündeki Call of Duty oyunlarından farklı bir yapıya sahip. Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty: Infinite Warfare'de bilim kurgu temelli bir hikaye konu alınıyordu. Call of Duty: Siege de bu hikayeye paralel bir hikayeyi strateji oyunu şeklinde bize sunuyor.

Call of Duty: Siege'de düşman işgali altındaki galaksiyi ve dünyayı kurtarmak için gönüllü olan kahramanların yerine geçmekteyiz. Bu işi başarabilmek için gezegenleri teker teker ziyaret ediyoruz ve bu gezegenlerdeki düşman üslerini ele geçiriyoruz. Sonrasında ise ele geçirdiğimiz üsleri savunmamaız gerekiyor. Call of Duty: Infinite Warfare'de tanıştığımız Reyes gibi kahramanları, savaş araçlarını ve robotları ordumuza dahil edip geliştirebilmemiz de mümkün.

Call of Duty: Siege'de diğer oyuncularla ittifaklar kurabiliyor veya PvP savaşlarında diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.