CamCard 5.5.1 (ios)

CamCard

CamCard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CamCard, iPhone ve iPad cihazlarınızda iş ağınızı yönetebileceğiniz bir dijital kartvizit uygulamasıdır.

Tanıştığımız insanlara kartvizit vermek artık eskide kaldı. Bunun yerine akıllı telefon veya tabletler üzerinden yapacağımız işleri rahatlıkla kontrol edebiliyoruz. CamCard'da tam olarak bu işe yarıyor. Profesyonel iş ağımızda bulunan insanlarla kolay bir şekilde iletişim kurmamıza olanak sağlıyor. 

Dijital kartvizit uygulaması olarak tanımlayabileceğimiz CamCard, pek çok kullanışlı özelliğe sahip. Denediğim kadarıyla da yüzbinlerce kullanıcı olmasının boşuna olmadığını söyleyebilirim. Baskı halinde bulunan kartvizitlerin fotoğrafını çektiğimizde uygulama içerisindeki profilimize ekliyor ve çevremizdeki insanlarla iletişim kurmamızı sağlıyor. iPhone veya iPad cihazlarımıza yüklediğimizde ilk yapmamız gereken kaybolma ihtimali olan kartvizitlerin fotoğrafını çekip, basit bir şekilde uygulamaya entegre etmek olacak. Daha sonra çevrenizde iş yapma potansiyelinizin olduğu insanları veya şirketleri arayabilir, mesaj gönderebilir ve harita üzerinde şirketleri rahatlıkla bulabilirsiniz. CamCard ile aynı zamanda çalışma ihtimalinizin bulunduğu bir şirketle ilgili yeni haberleri de takip edebiliyoruz. İyi bir anlaşma yapmak için doğru zamanı kovalamanın güzel bir yolu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Uygulamanın diğer göze çarpan özellikleri ise: 

  • E-posta, sosyal ağ ya da QR kod ile kolay bir şekilde kartvizit paylaşma,
  • Kişileri her türlü akıllı telefon veya tabletlerle senkronize edilebilme,
  • Görüntü veya not eklediğinizde takibini yapmanız için hatırlatıcılar..

CamCard, iş ağınızı daha iyi kontrol edebilmeniz için, akıllı telefon veya tabletinizde mutlaka olması gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Bir kereye mahsus ücretli olduğunu da söyleyeyim. Denemenizi mutlaka öneriyorum.

YORUMLAR