Charm King 1.6.0 (ios)

Charm King

Charm King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan Charm King son derece keyifli bir deneyim vaat ediyor ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Charm King iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunudur. Oyun epey renkli bir arayüze sahip olmasıyla her ne kadar çocuklara hitap ediyor gibi görünse de her yaştan oyunseverin hoşuna gidecektir.

Bulmaca kategorisine devrimsel yenilikler getirmiyor olmasına rağmen Charm King son derece keyifli oynanış özelliklerine sahip. Oyundaki amacımız son derece basit. Benzer nesneleri yan yana getirip yok etmeye çalışıyoruz. Ne kadar fazla nesne yan yana getirebilirsek o denli yüksek puan alıyoruz. Farklı tipteki power-up'ları toplayarak zorlandığımız kısımlarda kullanabileceğimiz özel güçlere sahip oluyoruz. Diğer bulmaca oyunlarından alıştığımız gibi Charm King'te de ilk bölümler bir hayli kolay, ilerleyen bölümler giderek zorlaşıyor.

Oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da opsiyonel olarak alabileceğiniz satın almalar mevcut. Elbette bu satın almalar oyunun gidişatı üzerinde belli bir etkiye sahip olsalar da zorunlu değiller. Etkileyici ses efektleri ve yüksek çözünürlüklü grafiklerle desteklenen oyunda onlarca farklı bölüm bulunuyor.

Eğer eşleştirme ve bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Charm King mutlaka denemeniz gereken seçenekler arasında yer almalı.