Cocktail Flow 1.0.2 (ios)

Cocktail Flow

Cocktail Flow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cocktail Flow, iOS cihazlarınız üzerinde en popüler kokteyl tariflerini görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Cocktail Flow, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde en popüler alkollü ve alkolsüz kokteyl tariflerine ulaşabilecekleri ücretsiz bir uygulamadır.

Eğer kendi kokteyllerinizi hazırlamak istiyorsanız ama elinizdeki malzemelerle hangi kokteylleri hazırlayabileceğiniz konusunda bir fikir sahibi değilseniz, Cocktail Flow bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadır. Tek yapmanız gereken şey elinizde bulunan malzemeleri uygulama üzerinden seçmek ve uygulamanın size sunacağı tariflere göz gezdirmek.

Bunun dışında hazırlamak istediğiniz kokteyller için ihtiyaç duyacağınız ve kokteylleri nasıl hazırlamanız gerektiği konusunda bilgiler de sunan uygulama içerisinde yer alan akıllı alışveriş asistanı yardımıyla, ihtiyacınız olan malzemelerin fiyat etiketleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca daha önce içmiş olduğunuz ve beğendiğiniz kokteyllere yakın tatlara ve malzemelere sahip olan kokteylleri de sizin için listeleyen uygulama, farklı tatlar denemek istediğiniz zaman en büyük yardımcınız olacak.

İçmekten keyif aldığınız o lezzetli kokteyllerin nasıl yapılacağı öğrenerek kendi kokteyllerinizi hazırlamak için profesyonel bir barmen olmanıza hiç gerek yok. Cocktail Flow'u iOS cihazlarınız üzerine kurarak en lezzetli ve popüler kokteylleri kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

YORUMLAR