Cover Orange: Journey 1.2 (ios)

Cover Orange: Journey

1.2
Cover Orange: Journey
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cover Orange: Journey, bulmaca oyunlarından keyif alanların büyük beğeniyle oynayabileceği bir oyun.

Cover Orange: Journey, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden zorlu bölümlerde mücadele edip sevimli portakalları asit yağmurlarından korumaya çabalıyoruz. Kulağa basit bir görevmiş gibi gelse de işler git gide zorlaşıyor ve içinden çıkılması güç bir hal alıyor.

Cover Orange: Journey'de portakalları asit yağmuru taşıyan bulutlardan koruyabilmek için elimizdeki araçları ve objeleri akılcı bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Her bölümde portakalları yağmur değmeyecek şekilde yerleştirmemiz şart koşuluyor.

Elimizdeki portakalları ve onları korumak amacıyla kullanabileceğimiz objeleri ekranın ortasından geçen çizginin üstünden yere bırakmamız gerekiyor. Düştükleri yerin eğimine göre bunlar sekerek yer değiştiriyor ve nihai konumlarına ulaşıyorlar. Daha sonra bulut geçmeye başlıyor ve asit yağdırmaya başlıyor. Eğer portakallar yağmur görmezse bir sonraki bölüme geçiyoruz.

Toplamda 200 bölüm var ve her biri farklı tasarımlara sahip. Grafikler de bu tarz bir oyun için kaliteli sayılacak düzeyde. Genel olarak başarılı ve eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız Cover Orange: Journey'i denemelisiniz.

YORUMLAR