Crimson Keyboard

Crimson Keyboard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crimson Keyboard iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir klavye uygulamasıdır.

Crimson Keyboard iOS cihaz sahiplerine yepyeni bir yazı yazma deneyimi vaat ediyor. Hem iPad hem de iPhone cihazlar üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilen bu uygulama, kullanıcıların yazma hızını artırabilecek özelliklerle dolu.

Akıllı telefon ve tabletler üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilen Crimson Keyboard ile mesajlarınızı, emaillerinizi, notlarınızı ve diğer yazı ile ilgili olan işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın en dikkat çeken yönleri arasında göze son derece hoş gelen arayüz tasarımı bulunuyor. Animasyonlar ve fonksiyonlar arası geçişler yumuşak ve akıcı bir tasarıma sahip. Elbette her şey görsellik değil. Crimson Keyboard'da akıllı düzeltme seçenekleri de mevcut. Yazı yazarken herhangi bir şekilde hata yaparsanız Crimson Keyboard otomatik olarak düzeltme işlemlerini gerçekleştiriyor.

Mobil cihazlarınız üzerinde en sık gerçekleştirdiğiniz aktiviteler arasında yazı yazmak varsa Crimson Keyboard mutlaka sahip olmanız gereken uygulamalar arasında yer almalı.

YORUMLAR