CSI: Hidden Crimes 1.8.0 (ios)

CSI: Hidden Crimes

CSI: Hidden Crimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CSI: Hidden Crimes isimli bu oyunda suç mahallerini araştırıyor ve suçluların peşine düşüyoruz.

CSI: Hidden Crimes ünlü yabancı dizilerden olan CSI’ın mobil cihazlar için tasarlanmış olan oyunu versiyonudur. Ubisoft mutfağından çıkan bu muhteşem oyunda suç mahalini araştıran polislerin görevini üstleniyoruz.

Oyunda yapmamız gereken şeyler oldukça karmaşık. Suçlular arkalarında hiçbir iz bırakmamak için uğraşsalar da böyle bir şey mümkün değil. Profesyonel ekibimizle araştırmaya gittiğimiz suç mahallerindeki en ufak bir izi bile dikkate alıyoruz. Klasik obje bulma oyunları çizgisinden ilerlese de CSI: Hidden Crimes farklı bir armosfer yaratmasını iyi biliyor.

Kaliteli grafiklerle zenginleştirilmiş oyunda kolay bir kontrol mekanizması kullanılmış. Zaten çok fazla bir atraksiyona girmediğimiz için kontrollerin kötü olma gibi bir ihtimali yok. Ekranda bulunan nesnelere tıklayarak onları topluyoruz ve analiz ediyoruz.

Hem iPad hem de iPhone cihazlar için indirilebilen bu eğlenceli fakat bir o kadar da gizemli ve zihin yoran oyunu herkese tavsiye ediyorum. Özellikle diziyi izleyenler tarafından oldukça ilgi görecektir.

YORUMLAR