Cube Critters 1.4.3006 (ios)

Cube Critters

Cube Critters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Critters, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Cube Critters, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir bulmaca oyunudur. Eşsiz bir dünyaya ve karakterlere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor.

Birbirinden zorlu labirentlerin yer aldığı bir oyun olan Cube Critters, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir oyundur. Benzersiz 3 boyutlu bir ortamda geçen oyunda bulmacaları tamamlamalı ve zorlu bölümlerin üstesinden gelmelisiniz. Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı oyunda başarılı olmak için dikkatli olmanız gerekiyor. Bulmaca oyunu sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun olan Cube Critters, aynı zamanda çocukların da beğenerek oynayabileceği bir oyun diyebilirim. Farklı türde düşmanların ve engellerin de yer aldığı oyunda işiniz bir hayli zor. Elinizi çabuk tutmanız gereken oyunda dikkatli olmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Cube Critters oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR