Cyclemeter GPS 10.3.5 (ios)

Cyclemeter GPS

Cyclemeter GPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cyclemeter GPS isimli bu uygulama özellikle aktif bisiklet kullanıcıları tarafından mutlaka denenmeli.

Cyclemeter GPS bisikletle seyahat etmeyi alışkanlık haline getirmiş olan iOS cihaz sahiplerinin mutlaka kullanması gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Cyclemeter GPS ile kat ettiğiniz mesafeyi detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yönü ise onlarca hatta binlerce sürüşü ayrıntılı bir şekilde kaydetmesi ve tüm bunları sadece birkaç şarkı boyutunda gerçekleştirebilmesi. Yıllarca kullansanız ve her bisiklet turunuzu kaydetseniz bile cihazınızda çok fazla yer kaplamıyor. Herhangi bir kullanıcı girişi zorunlu kılmayan Cyclemeter GPS’te gerçekleştirdiğiniz aktiviteler renkli grafikler ile destekleniyor. Bu sayede verilerin takip edilmesi kolaylaşıyor ve karmaşık rakamlarla uğraşmadan tüm aktiviteleri birkaç saniye içinde değerlendirmeye tabi tutabiliyoruz.

Yıllık, aylık ve günlük aktivite raporları sunan uygulamada 120 farklı sesli bildirim bilgisi yer alıyor. Bu bilgiler arasında hız, uzaklık, rakım ve kalp ritmi yer alıyor. Sürüş esnasında bu bilgilere cihazınızın ekranına bakmadan da erişebilirsiniz.

Eğer aktif olarak bisiklete biniyorsanız ve harcadığınız eforu görebileceğiniz kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Cyclemeter GPS’i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR