Deus Ex GO 1.0.0 (ios)

Deus Ex GO

Deus Ex GO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deus Ex GO, SQUARE ENIX tarafından geliştirilen gizlilik esaslı sıra tabanlı bulmaca oyunu.

Deus Ex GO, Hitman GO, Lara Croft oyunlarının formatında hazırlanmış sıra tabanlı oynanış sunan gizlilik esaslı harika bir mobil oyun. SQUARE ENIX tarafından geliştirilen oyunda tam donanımlı bir gizli ajan olan Adam Jensen’in yerine geçiyoruz. Amacımız terörist planının arkasındaki komployu çözmek.

iOS platformunda da ücretli olarak indirilmeye açılan ve hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunan Deus Ex GO’da 50’den fazla bölüm boyunca (her gün yeni bir bölümün ekleneceği yapımcı firma tarafından söyleniyor) teröristlerin hain planlarını yaptıkları gizli yerlere sızmaya çalışıyor, sistemleri hack’lemekten robot ve askerleri sessizce etkisiz hale getirmeye kadar her şeyi yaparak verilen görevleri istenildiği şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Enfes grafiklere sahip oyunda sıra tabanlı oynanış hakim olduğundan bir aksiyon içine girmiyorsunuz. Karakterinizi belirlenen noktalardan ilerletmeniz gerekiyor ve hamlenizi tamamlayıp karşı tarafın neler yapabileceğini izliyorsunuz. Daha öncesinde Hitman GO oyununu oynayıp sevdiyseniz bu oyuna bayılacağınızın garantisini verebilirim.

YORUMLAR