Diaro 1.5.0 (ios)

Diaro

Diaro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diaro uygulamasıyla akıllı telefonlarınızdan unutmamanız gereken şeyleri kolayca not alabilmeniz mümkün.

Diaro uygulamasını kullanarak gün içindeki hislerinizi, düşüncelerinizi ve unutmamanız gereken şeyleri iOS cihazlarınıza not alabilirsiniz.

Oldukça başarılı bir günlük tutma uygulaması olan Diaro, bir kenara not etmek istediğiniz her türlü veriyi hızlı bir şekilde kayıt altına almanızı sağlıyor. İstediğiniz zaman kolayca ulaşabileceğiniz notları bir arada sunan uygulamada ister günlük tutabilir, isterseniz de günlük notlarınızı kaydedebilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlar için uyumlu bir arayüzle tasarlanan uygulamada 30’dan fazla dil desteğinin bulunduğunu da belirtelim.

Kaydettiğiniz notlara istediğinizde daha kolay ulaşabilmek için klasör ve etiket ekleme özelliğini de sunan Diaro uygulamasında, notlarınıza fotoğraf ve video da ekleyebiliyorsunuz. Arayüz rengini dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz uygulamada, gelişmiş arama ve filtreleme özelliğini kullanarak notlarınıza daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Meraklı kişilerden kayıtlarınızı gizlemek için parola koruması özelliğini de kullanabileceğiniz Diaro uygulamasında metin boyutu değiştirme, notları paylaşma ve konum tespit özelliği gibi faydalı birçok aracı kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikleri bir arada sunan gelişmiş bir not uygulaması olarak da nitelendirebileceğimiz Diaro uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.