Dig a Way

Dig a Way
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    Digi Ten

Dig a Way, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz macera ve bulmaca karşımı bir oyun.

Dig a Way, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir macera oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda yer altındaki değerli madenleri bulma amacıyla yola çıkan bir madencinin kontrolünü ele alıyoruz.

Yer altına girdiğimiz için etrafımız tehlikelerle dolu. Değerli taşları toplamak birincil hedeflerimiz arasında yer alıyor. Tabii ki aynı zamanda meydana gelebilecek tehlikeleri sezmek ve önlem almak da çok önemli bir yere sahip. Karşımıza beklenmedik zamanlarda çıkan bulmacalar oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor.

Dig a Way'de 70 bölüm bulunuyor. Bölümlerin hepsi dört farklı dünyada sunuluyor. Mekan çeşitliliği oyunun kısa sürede monoton bir çizgiye kavuşmasına engel oluyor. Bu sayede oyun keyfi artıyor ve daha uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabiliyor.

Oyunda etkileyici ses ve grafik efektlerine yer verilmiş. Göz yormayan, masalsı bir atmosfer yaratan grafikler oyunu daha da ilginç kılıyor. Elbette her şey bunlarla sınırlı değil. Oyunda kaliteli bir fizik motoruna yer verilmiş. Nesnelerle olan etkileşimimiz iyi bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Buna bir de sorunsuz çalışan kontrol mekanizması eklenince, bize de oyunu tavsiye etmek kalıyor. Eğer siz de bulmaca ve macera karışımı bir oyun arıyorsanız Dig a Way'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR