Ding Ding 1.2.0 (ios)

Ding Ding

Ding Ding
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ding Ding, dünyanın önde gelen e-ticaret şirketlerinden Alibaba'nın şirketlere özel mesajlaşma uygulaması.

Ding Ding, Çinli e-ticaret devi Alibaba’nın şirketler için özel olarak hazırladığı mesajlaşma uygulaması ve iPhone kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuluyor.

Çapraz platform desteği sayesinde mobil, web tarayıcılar ve masaüstünden kullanılabilen mobil mesajlaşma uygulaması küçük ve orta ölçekli şirketler için düşünülmüş, tamamen ücretsiz ve kolay kullanımlı şirket içi mesajlaşma uygulaması Ding Ding başka adıyla DingTalk ile ekip arkadaşlarınızla ister yazılı ister görüntülü olarak iletişime geçebiliyorsunuz. Gruplandırma özelliği sayesinde dilediğiniz bölümdeki arkadaşınıza anında ulaşmanız mümkün.

Ekip arkadaşlarınızla e-posta, kısa mesaj, kayıt veya arama yolu ile iletişime geçmenize izin veren ve tüm bunları ücretsiz olarak kullanımınıza sunan Ding Ding uyuglamasında anlık bildirim fonksiyonu da unutulmamış. Bu özelllik sayesinde ekip arkadaşınıza mesaj gönderdiğiniz vakit mesajınızın ulaşıp ulaşmadığını, okunup okunmadığını kolaylıkla anlayabiliyorsunuz.

Şirket çalışanlarının aralarındaki iletişimi kolaylaştıran Ding Ding iPhone uygulaması şu anda sadece Çince dil seçeneği ile geliyor.

YORUMLAR