Disco Ducks 1.0.2 (ios)

Disco Ducks

Disco Ducks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disco Ducks, eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan ücretsiz bir seçenek.

Disco Ducks, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri sürükleyici ve orijinal bir eşleştirme oyunu arayan oyunseverlerin gözden kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi.

Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız, diğer eşleştirme oyunlarında olduğu gibi benzer objeleri yan yana getirip en yüksek skora ulaşmak.

Disco Ducks'ı rakiplerinden ayıran en önemli unsurlardan birisi de 70'lerin disko müzikleriyle zenginleştirilmiş olması. Bir yandan eşleştirme görevlerini yapmaya çalışırken bir yandan da ritmik disko müzikleriyle eğlenceli dakikalar yaşıyoruz. Karakterlerin tasarımları ve özellikle afro saçları görmeye değer!

Oyunda yüzü aşkın bölüm bulunuyor ve bu bölümler giderek artan bir zorluk seviyesinde sunuluyorlar. İlk birkaç bölümde kontrollere ve diğer bileşenlere alışıp daha sonra yeteneğinizi ortaya koymaya başlayabilirsiniz. Zorlandığınız durumlarda ise bonusları ve güçlendiricileri kullanarak daha yüksek puanlar getiren hamleler yapabilirsiniz.

Keyifli ve uzun süreler boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu arıyorsanız Disco Ducks'a göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR