Domino's Pizza Türkiye 1.8.1 (ios)

Domino's Pizza Türkiye

Domino's Pizza Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Domino's Pizza Türkiye, iOS cihaz sahibi kullanıcıların Domino's Pizza'nın Türkiye'de bulunan şubelerinden kolayca pizza siperişi verebilmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir uygulamadır.

Domino's Pizza Türkiye, Domino's Pizza'nın Türkiye şubelerinden hızlı ve kolayca sipariş verebilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulama sayesinde iPhone ve iPad'leriniz üzerinden dilediğiniz pizzaları kolayca seçerekhızlı bir şekilde siparişinizi verebiliyorsunuz.

Domino's Pizza'ya ait kampanya ve promosyonları da görebildiğiniz uygulama sayesinde en güncel kampanyalardan yararlanarak avantajlı fiyatlar ile lezzetli pizzalar yieyebilirsiniz. Türkiye'deki en güzel pizza markaarından biri olan Dominos'un kullanıcılarına sunmuş olduğu mobil uygulama üzerinden sipariş hizmeti sayesinde telefonla arayarak uzun süren siperiş verme işlemleri son buluyor.

Domino's Pizza şubelerinde bulunan pizza, salata, tatlı ve içecekleri sipariş verebileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz zaman bir kaç tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

YORUMLAR