Doodle Creatures 2.0.7 (ios)

Doodle Creatures

Doodle Creatures
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Creatures'da farklı hayvan türleri kombine edip ortaya yeni türler çıkartmaya çalışıyoruz.

Doodle Creatures, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri bir bulmaca oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden birisi. Oyun dünyasını takip edenlerin bildiği Doodle God ve Doodle Devil'in izinden ilerleyen bu oyunda, farklı canlıları kombine ederek ortaya yeni türler çıkarmaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde karşımıza yüksek kaliteli bir arayüz çıkıyor. Modellemelerin ve kombinasyon esnasında ortaya çıkan görüntüler gerçekten etkileyici. Buna ek olarak oyun esnasında bize eşlik eden ses efektleri de genel atmosfer ile uyumlu.

Doddle Creatures'ın en önemli özelliklerinden birisi de yüzlerde farklı tür canlıya sahip olması. Bu sayede oyun kısa sürede tükenmiyor ve uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabiliyor. Sunulan çeşitlilik böylesine geniş yelpazeli olunca ortaya çıkan canlılar da epey ilginç oluyor. Örneğin kartal ve çitayı birleştirerek ortaya uçabilen ve çok hızlı koşan bir yaratık çıkartabiliyoruz.

Oyunun her yaşa hitap ettiğini söylememiz gerekiyor. Bulmaca oyunlarına ilginiz varsa Doodle Creatures sizleri uzun bir süre boyunca ekran başına kilitleyecektir.

YORUMLAR