Doodle God 2.5.6 (ios)

Doodle God

Doodle God
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle God iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli ve heyecanlı bir bulmaca oyunudur.

Doodle God bulmaca oyunları kategorisinde yer alan en iyi oyunlardan bir tanesi. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan Doodle God klasik bulmaca oyunları temasından başarılı mimarisi ile sıyrılıyor.

Orijinal olmayı başaran nadir oyunlardan biri olan Doodle God’da elementleri ve maddeleri birleştirerek yenilerini yaratmaya çalışıyoruz. Örneğin; ateş ve kumu birleştirdiğimizde cam, alkol ve suyu birleştirdiğimizde vodka, su ve toprağı birleştirdiğimizde çamur, su ve havayı birleştirdiğimizde buhar ortaya çıkıyor.

Bunların hepsi kendi aralarında kombine edilebiliyor. İlk başlarda oyun çok hızlı ilerliyor fakat bir süre sonra yeni materyal bulmak oldukça zor hale geliyor. Bu noktada oyun biraz yavaşlasa da alacağınız ipuçları sayesinde ne yapmanız gerektiği çözebiliyorsunuz. Oyunda tam tamına 300 farklı konsept, materyal ve madde bulunuyor. Bunların hepsini çözmek oldukça vakit alıyor. Bu da demek oluyor ki oyun hemen bitmiyor ve heyecanını uzun süre koruyor.

Bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız Doodle God mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor. Kaliteli grafikleri ve dinamik oyun yapısı Doodle God2ın en çok dikkat çeken noktaları arasında yer alıyor.

YORUMLAR