Doodle Kingdom 2.0.6 (ios)

Doodle Kingdom

Doodle Kingdom
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Doodle Kingdom orta dünya öğelerini içinde barındıran harika bir bulmaca oyunudur.

Doodle God ve Doodle Devil gibi ödüllü oyunlara sahip JoyBits şirketi yepyeni bir oyunla karşımızda: Doodle Kingdom

Doodle Kingdom, bulmaca oyunu meraklılarının büyük ilgi duyduğu bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce yayınlanan Doodle serileri gibi yeni elementler keşfetmeye dayalı olan oyun, birçok fantezi öğesini içinde barındırmasıyla bağımlılık yaratan bir niteliğe sahip.

Öncelikle oyunun ücretsiz versiyonunun bir demo özelliğini taşıdığını belirtmeliyim. Kısıtlı özelliklere sahip olduğundan oyundan pek keyif alamıyorsunuz. 4.29 TL ödeyip ücretli versiyonuna sahip olduğunuzda ise iPhone veya iPad cihazlarınızda asla pişman olmayacağınız bir deneyim sizi bekliyor.

Doodle Kingdom ilk başta da söylediğim gibi bir bulmaca oyunu. Genesis, Quest ve My Hero  kısımlardan oluşuyor. Genesis kısmında elementleri ve yeni ırkları keşfedeceğiniz bölümler bulunmakta. Birbirinden farklı kombinasyonlar deneyerek orta dünya öğelerine sahip yeni grupları keşfedebiliyorsunuz. Örneğin insan ve büyü kombinasyonundan büyücü sınıfını açabilirsiniz. Böylece şövalyelere ve ejderhalara uzanan bir macera sizleri bekliyor. Devamını oyunu oynayıp görmeniz açısından sizlere bırakıyorum. Ayrıca oyunun çeşitli animasyonlarla daha eğlenceli bir hal aldığını da söylemeliyim.

Yaratıcılığınızı görmeniz açısından oldukça eğlenceli ve bağımlılık yaratan özelliklere sahip olan Doodle Kingdom’ı tüm yaş kategorilerinin rahatlıkla oynayabileceğini söylemeden geçmeyelim. Bu bağlamda indirmenizi mutlaka öneriyorum.