Doodle Numbers Quiz 1.7.5 (ios)

Doodle Numbers Quiz

Doodle Numbers Quiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Numbers Quiz, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bağımlılık yapan ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Doodle Numbers Quiz, iOS kullanıcıları için bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Sayılarla uğraşarak bulmaca çözmeyi seviyorsanız Doodle Numbers Quiz tam size göre bir uygulama. Her yaştan kullanıcının rahatlıkla oynayabileceği bir bulmaca uygulaması olarak oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlar.

Oyundaki amacınız rakamları eşlemek ve bu sayede yok etmek. Bulmaca oyunlarının klasik özelliği olarak oyun basit değil ve zamanınızı alabilir. Bu nedenle oynadıkça hem hırs yapabilirsiniz hemde bağımlısı olabilirsiniz. Rakamları eşlemek için aralarında herhangi başka bir rakam olmaması gerekmektedir.

Boş vakitlerinize ufak beyin egzersizleri yapmanızı sağlayacak olan uygulama hem eğlenceli hemde yararlı bir bulmaca oyunudur. Farklı yollar düşünerek çözmeye çalışacağınız oyunu, rakamlarla aranız iyiyse kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte Doodle Numbers Game oynamak isterseniz uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen başlayabilirsiniz.

YORUMLAR