DRAWNIMAL 1.2.1 (ios)

DRAWNIMAL

DRAWNIMAL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DRAWNIMAL uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda çocuklarınıza çizim öğretebileceğiniz ve sanatı sevdirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

DRAWNIMAL uygulaması, çocuklarınız için hazırlanmış bir iPhone ve iPad uygulaması olarak karşımıza çıktı ve onların çizimler yapmalarına destek olarak hem yaratıcılıklarının hem de çizim kabiliyetlerinin gelişmesine yardımcı oluyor. Ancak diğer uygulamalardan farklı olarak ekran üzerinde çizim gerektirmemesi sayesinde genelin biraz dışında kalıyor diyebilirim.

İlk etapta biraz garip gelebilir ancak ekran görüntülerinde de görebileceğiniz gibi telefonunuzun dışındaki alana çizim yapılmasını desteklemesi nedeniyle tek yapmanız gereken uygulamayı açtıktan sonra cihazınızı boş bir kağıt üzerine bırakmak ve çocuğunuzun ekranda beliren nesnelere göre kağıdı doldurmasını sağlamak.

Uygulamanın temel amacı hem sanatı sevdirmek hem de çizim yeteneklerini geliştirmek olduğu için kendi hayal gücünü kullanarak kağıdı doldurması gerekmesi çocuğunuzun hem hoşuna gidecektir hem de farketmeden kendini geliştirmesini sağlayacaktır.

Eğer bütünüyle dijital uygulamalardan sıkıldıysanız ve çocuğunuzun daha gerçekçi bir uygulama kullanmasını istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekiyor. Arayüzü de çok kolay kullanımlı olan uygulama kurulur kurulmaz hemen çizim için gereken materyalleri açmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR