Dual Browser

Dual Browser
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dual Browser ile aynı anda 2 sekmeye göz atabilirsiniz

Dual Browser eğer internette gezinti yapmak için iOS işletim sistemini kullanan iPad'inizi kullanıyorsanız size aynı pencerede 2 sekme birden görüntüleme imkanı sunacak oldukça kullanışlı bir internet tarayıcısıdır.

Bilindiği üzere mobil internet tarayıcıları bilgisayarlardakiler ile karşılaştırıldığında biraz daha az özellik sunmaktalar. Hem bilgisayarımızdaki gibi çift monitör kullanamamız hem de ekran boyutunun daha küçük olması nedeniyle aynı ekranda aynı anda 2 sekmeye bakmak mümkün olmuyor. İşte Dual Browser bize bu problem için kalıcı bir çözüm sunacak bir uygulama. 

Dual Browser kullanarak bir pencere içerisine alt alta olacak şekilde iki sekmeyi yerleştirebiliyoruz. Tarayıcının bu özelliği bize özellikle karşılaştırma yapmamız gereken durumlarda veya internet adreslerini veya metinleri kopyalayıp yapıştırmamız gereken durumlarda işimizi pratik bir şekilde hallaedebilme imkanı veriyor.

Dual Browser bize anonim gezinti yapabilme imkanı da vermekte. Dual Browser kendisini her açılışta ve kapanışta çerezleri, ayarları ve yer imlerini silecek şekilde yapılandırabiliyor.

Dual Browser internet sitelerini masaüstü versiyonu ya da mobil versiyonu şeklinde görüntülemek için farklı seçenekler de sunuyor.