Dungeon Link

Dungeon Link
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    GAMEVIL Inc.

Dungeon Link bizleri sürükleyici ve bir o kadar da tehlikelerle dolu maceralara davet eden bir bulmaca oyunu.

Dungeon Link, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Aynı kategoride yer aldığı rakiplerine göre epey heyecanlı bir yapıya sahip olan Dungeon Link'te kötülük peşinde koşan İblis Kralı alt etmeye çalışıyoruz. Elbette bunu tek başımıza gerçekleştirmiyoruz. Bu mücadele esnasında yardımımıza dokunabilecek güçlere sahip birçok karakterle tanışma fırsatı buluyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış bir arayüz çıkıyor. Hem karakterlerin hem de mücadele ettiğimiz mekanların tasarımları göze çok hoş görünüyor. Savaşlar esnasında ortaya çıkan efektler de kalite algısını bir adım öteye taşıyor.

Oyundaki temel amacımız satranç tahtasına benzer bir platform üzerinde sıralanmış olan karakterlerimizi kullanarak düşmanlar üzerine saldırılar düzenlemek. Bunu gerçekleştirebilmek için parmağımızı ekran üzerinde gezdirmemiz gerekiyor. Doğru eşleştirmeleri yaparsak karaterlerimiz saldırı güçlerini kullanıyorlar ve düşmanın canını azaltıyorlar. Bu noktada altını çizmemiz gereken önemli bir nokta var. Oyun toplamda 250 farklı karakter sunuyor ve bu karakterlerin her biri kendilerine has karakteristiklere sahip. Dolayısıyla zafere ulaşmak için stratejimize çok dikkatli karar vermemiz gerekiyor.

Dungeon Link'te dilersek gerçek oyunculara karşı da oynama şansına sahibiz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Dungeon Link, stateji oyunları oynamaktan keyif alan herkes tarafından büyük beğeniyle oynanacaktır.

YORUMLAR