Emoji with Me 1.0 (ios)

Emoji with Me

1.0
Emoji with Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emoji with Me ilginç bir mobil bulmaca oyunudur

Emoji with Me eğer arkadaşlarınızla keyifli bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir emoji oyunu olan Emoji with Me, kimin emoji kullanma ustasını olduğunu bize gösteriyor. Oyundaki temel amacımız seçeceğimiz cümleleri sadece emojileri kullanarak arkadaşlarımıza anlatmak veya arkadaşlarımızın emojilerle anlattığı kelimeleri tahmin ederek puan kazanmak.

Emoji with Me İngilizce olarak tasarlanmış bir uygulama. Oyundaki anlatılacak cümleler kategoriler altında toplanmış. Film, televizyon programları ve yaygın cümleler kategorilerinde yer alan içerikler İngilizce olsa da oyunculara kendi kategorilerini oluşturma ve kendi cümle kalıplarını bu kategoriler altına ekleme imkanı veriliyor. Bu sayede oyun İngilizce olsa da Türkçe içeriklerinizi oyuna ekleyebiliyorsunuz.

Emoji with Me'yi isterseniz tek başınıza da oynayabilirsiniz. Fakat oyundaki asıl eğlencenin online oyun modunda olduğunu belirtmekte fayda var.

YORUMLAR