Endless Reader 1.3 (ios)

Endless Reader

1.3
Endless Reader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Okul öncesi eğitim uygulamaları arasında yer alan Endless Reader çocuklara eğlenceli bir eğitim olanağı sunuyor.

Endless Reader özellikle okul öncesi eğitime önem veren aileler tarafından mutlaka denenmesi gerektiğini düşündüğüm uygulamalar arasında ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Eğitim uygulamaları konusunda deneyimli tasarımcılar ve programcılar tarafından tasarlanan bu oyun ile çocuğunuz eğlenirken alfabeyi öğrenecek ve nesneleri tanıyacak.

Uygulama İngilizce olarak sunuluyor. Bu negatif bir yön gibi görünse de aslında çocuklara bir yandan İngilizce eğitimi vermek isteyenler için son derece olumlu bir özellik. Bildiğiniz gibi yabancı dillerin temeli küçük yaşlarda sağlam olarak atılırsa çocuklar gelecekte yabancı dilleri daha çabuk öğreniyorlar. Bu gerçeği göz önüne alırsak Endless Reader ile güzel bir yabancı dil başlangıcı yapabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği renkli ve sevimli karakterlerden oluşan bir arayüze sahip olması. Alfabede yer alan harfler şirin yaratıklar tarafından gösteriliyor. Gösterilen harfe ilişkin bir nesne de gösterilmekte. Bu sayede çocuğunuz hem alfabeyi hem de o harfle başlayan nesneleri tanıyacak. Belirttiğim gibi uygulama İngilizce, dolayısıyla nesneler de İngilizce.

Eğer siz de çocuğunuza okul öncesi eğitim vermek istiyorsanız Endless Reader gerçekten iyi bir seçenek. Bu uygulama ile çocuğunuzun İngilizce bilgisi hatırı sayılrı ölçüde artış gösterecek.