Erişilebilir Yaşam 1.5 (ios)

Erişilebilir Yaşam

1.5
Erişilebilir Yaşam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Erişilebilir Yaşam uygulaması, engellilerin hayatını kolaylaştıracak özellikler sunuyor.

Engelli bireyler için hazırlanan Erişilebilir Yaşam uygulamasıyla iOS cihazları üzerinden engelleri ortadan kaldırarak aktif hayata katılabiliyorlar.

Türk Telekom’un oldukça iyi düşünülmüş bir uygulaması olan Erişilebilir Yaşam, engelli bireylerin hayatını kolaylaştıracak özellikler sunuyor. Günlük hayatta onlar için engel olan durumları ortadan kaldırarak aktif hayata tutunmalarını sağlayacağını düşündüğüm Erişilebilir Yaşam uygulamasında, güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz için para tanımlama özelliğini kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz videoyu izleyebilmek için alt yazı ekleme seçeneği sunan Erişilebilir Yaşam uygulamasında, metinleri sese dönüştürerek PDF, e-kitap ve çeşitli dokümanları rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Nerede olduğunuzu öğrenmek için de Neredeyim özelliğini sunan Erişilebilir Yaşam uygulamasında, Türk Telekom’un özel tekliflerinden yararlanarak mobil, evde internet, Tivibu ve sabit hat kampanyalarına dahil olabilirsiniz. Engelli bireylerin önündeki engelleri ortadan kaldıran Erişilebilir Yaşam uygulaması iPhone ve iPad için ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulama özellikleri

  • Para tanımlama
  • Videolara alt yazı ekleme
  • Metinleri sese dönüştürme
  • Bulunduğunuz konumu öğrenebilme
  • Özel Türk Telekom teklifleri

YORUMLAR