Escape Blocks 3D 2.0 (ios)

Escape Blocks 3D

2.0
Escape Blocks 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape Blocks 3D, farklı renkteki kutular arasından yeşil kutuları korumaya çalışarak tüm bölümleri bitirmeniz gereken eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Escape Blocks 3D, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve düşündüren bir bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız oldukça basit fakat bölümler ilerledikçe bunu yapmak hiç de kolay olmuyor.

Yeşil, sarı ve kırmızı kutuların bulunduğu oyunda, yeşil kutuları koruyarak diğer kutuları platformdan düşürmeli ve diğer bölümlere geçmelisiniz. Her bölüm için 3 yıldız ile değerlendirme yapılarak geçme notunuz verilmektedir.

Sarı kutuların patlama özelliğini kullanarak onlardan yararlanabilirsiniz. Fakat yeşil kutuların yakınındayken patlatmamalısınız. Mavi bloklar ise bir işinize yaramadığı için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

3 boyutlu bir fiziğe sahip olan oyunda 2 farklı dünya ve toplamda 32 bölüm bulunuyor. Hepsini 3 yıldız alarak geçmek zamanınızı alacaktır. Bu nedenle sık sık pratik yaparak oyunda kısa sürede usta olabilirsiniz.

Bulmaca oyunları oynamayı seviyorsanız, bu eğlenceli oyunu iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR