Express VPN 2.6 (ios)

Express VPN

2.6
Express VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Express VPN, iPhone ve iPad kullanıcılarının internet üzerinde engellenen ve yasaklanan tüm sitelere güvenli bir şekilde kimliğinizi açığa çıkartmadan girebileceğiniz VPN uygulamasıdır.

Express VPN, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir VPN servis sağlayıcısıdır. Kullanımı oldukça kolay olan uygulama ile ülkemizde mahmeler tarafından engellenen sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Ayrıca IP adresinizi gizleyerek internet üzerinde anonim ve güvenli gezinti yapabilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde bu tür uygulamalar kullanmamış olsanız bile uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinde düzenleyebileceğiniz karışık ayarlar da bulunmuyor. Uygulamayı yükleyerek hemen çalıştırabilir ve güvenli internet bağlantısı ile yasaklı sitelere giriş yapmaya başlayabilirsiniz. En önemlisi özelliği ise Amerikadan Avrupa ve Asya'ya kadar farklı ülkelerden sunucu seçebiliyor olmanızdır. Eğer bağlandığınız sunucu ile internet hızınızda bir yavaşlama olursa, farklı bir sunucuyu deneyebilirsiniz.

LTE, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcıları ile uyumlu olarak çalışan uygulama, sağladığı güvenlik ile de ön plana çıkmaktadır. İnternet üzerindeki verilerinizi şifreleyerek koruyan uygulama sayesinde kişisel verileriniz daima güvende olacaktır.

Uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek 7 günlük süre boyunca sınırsız kullanabilirsiniz. Fakat diğer tüm güvenilir ve güvenli VPN servis sağlayıcıları gibi ExpressVPN'inde deneme süresi sonunda ücret ödeyerek aylık üyelik satın almanız gerekmektedir. Deneme süresi boyunca memnun kalırsanız uygulamanın aylık üyeliğini satın almanızı öneririm. Ücretli üyelik satın alındığında sınırsız olarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

 

YORUMLAR