Farm Heroes Super Saga 0.33.3 (ios)

Farm Heroes Super Saga

Farm Heroes Super Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Heroes Super Saga, Candy Crush Saga oyunuyla tanıdığımız King'in yeni bulmaca oyunu.

Farm Heroes Super Saga, her yaştan oyuncusu bulunan popüler şeker eşleştirme oyunu Candy Crush Saga’nın geliştiricisi King’in yeni bulmaca oyunu. iOS platformunda da ücretsiz olarak indirilmeye sunularak bizleri şaşırtan oyunda bu sefer birbirinden sevimli ürünleri sepetlere yerleştirmeye çalışıyoruz. Ancak büyük bir engelimiz var: Hileci Rakun Rancid.

Çoğumuzun Candy Crush Saga oyunuyla tanıdığı ünlü şirket King’in kısa sürede milyonlarca indirilmeye ulaşan popüler oyunlarından biri olan Farm Heroes Super Saga’da üzerlerinde yüz ifadeleri olan farklı sebze ve meyveleri topluyoruz. Amacımız ürünlerin en büyüklerini yetiştirip Tarım Fuarındaki yarışmayı kazanmak. Tabii ki yarışmayı kazanmamızı istemeyen birisi var. Çiftlik kahramanlarının hileci rakun olarak andığı Rancid, kendi halimizde ürünlerimizi yetiştirirken, sepetlerine yerleştirirken karşımıza çıkarak bizi engellemeye çalışıyor.

100’den fazla zorlu bir o kadar eğlenceli bölüm ve farklı oyun modları içeren bulmaca oyununda Facebook hesabımıza bağlanarak arkadaşlarımızı da oyuna dahil edebiliyor, puanlarımızı karşılaştırabiliyoruz. Bu noktada oyunun internet bağlantısı gerektirdiğini belirtmem gerek.

YORUMLAR