Finger Slayer 7.1 (ios)

Finger Slayer

7.1
Finger Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finger Slayer, ne kadar hızlı olduğumuzu ölçen eğlenceli bir oyun ve hem iPhone hem de iPad'lerde oynanabiliyor.

Finger Slayer Türkçe adıyla Parmak Katili, iPhone ve iPad’inizde tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz reaksiyon oyunu. Parmağınızın ne kadar hızlı olduğunu ölçmek için deneyebileceğiniz en iyi oyunlardan biri.

Tamamen reflekslerimizi ölçmek için tasarlanmış oyunda parmağımızı giyotin çemberine sokuyor ve geri sayımın başlamasını bekliyorsunuz. Geri sayım sona erdiğinde ekrana kilitlenme süreniz de başlıyor. Çünkü giyotin bıçağı herhangi bir zamanda bırakılabiliyor. Bu, bazen geri sayımdan hemen sonra olabildiği gibi bazen de hiç beklemediğiniz bir anda bıçak indirilmiş oluyor. Sonrasında beklendiği üzere parmağınızın yarısı yok ve ortalık kan gölüne dönüyor. Bu noktada parmağınızı erken çekip kurtulacağınızı düşünebilirsiniz ancak kurallar gereği bunu yapmanız mümkün değil.

Orta kalitede görseller sunan oyunda sıkıcılığı azaltmak için farklı modlar konulmuş. Testere modundan üçlü giyotin bıçağı moduna kadar çok seçenek var ve de her modda mekan değişiyor. Bazen kara şövalyelerle dolu bir şatoyu, bazen bir tapınağı, bazen de bir çiftliği ziyaret ediyoruz. Oyunda değişen tek şey mekanlar değil. Parmaklarımız da değişiyor. Süper kahramanlarla süslenmiş parmaklarla da karşılaşıyoruz.

Boş zamanlarda kafa yormadan, fazla sinir olmadan oynanabilecek ideal oyunlar arasında olduğunu düşündüğüm Finger Slayer (Parmak Katili) oyunu iOS’ta da ücretsiz olarak geliyor.