First Smile 1.202 (ios)

First Smile

First Smile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

First Smile uygulamasıyla çocuğunuza unutamayacağı kadar güzel bir hatıra defteri oluşturabilirsiniz.

First Smile uygulamasını kullanarak mobil cihazınız üzerinden çocuğunuzun tüm hareketlerini kayıt altına alabilirsiniz. iOS platformundan ücretsiz olarak edinebileceğiniz bu uygulama sayesinde çocuğunuz büyüğünde, küçükken neler yaptığını ayrıntılı olarak öğrenebilecek.

First Smile uygulaması adeta diğer tüm sosyal medya sitelerinin unuttuğu önemli bir işlevi yerine getiriyor. Çünkü kendi platformuna özgü olarak sadece anneleri barındırıyor ve annelerin özel konuşmalarına tanıklık ediyor. Sevgi dolu mesajlarla birlikte konuşan anneler, istedikleri her yerden First Smile uygulamasına veri girişi yapabiliyor. Mesela bu sosyal medya uygulaması First Smile sayesinde anneler çocuğunu ilk yıkadığı zamanı veya çocuğunun ilk yürüdüğü zamanı bile rahatlıkla paylaşabiliyor. Tabii arkadaş olarak eklediği diğer anneler ise bu paylaşımları beğeniyor veya yorum yaparak destekliyor. Arkadaş olmayan anneler ise yapılan paylaşımları gizlilik gereğinden dolayı göremiyor.

Oldukça gelişmiş bir arayüzü ve kullanışlı olarak tasarlanan yazılımıyla birlikte tüm annelerin kullanması gereken First Smile, uygulama mağazalarında en çok ilgi çeken yazılımlardan biri olma yolunda ilerliyor.

YORUMLAR