Five Nights at Freddy's 1.0 (ios)

Five Nights at Freddy's

1.0
Five Nights at Freddy's
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,965

  • Üretici

    Scott Cawthon

Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz korku dolu bir mobil oyun olarak öne çıkıyor.

Büyük küçük herkesin severek geldiği eğlence ve pizza dükkanında bulunan robotik ayılar tuhaf bir şekilde gece olunca garip davranışlar sergiliyorlar. Biz de bu davranışlarından ötürü herhangi birine zarar vermemeleri ve durumu bizzat kontrol altında tutabilmek için bu pizzacı dükkanına güvenlik görevlisi olarak alınıyoruz. En nihayetinde güvenlik görevlisi bulmak bu tuhaf yaratıkları tamir ettirmekten daha kolay değil mi?

Görevli alma konusunda cimri olan şirket aynı cimriliği elektrik konusunda da gösteriyor. Oyunu asıl korkunç kılan da bu noktası zaten. Her gece kullanabileceğimiz elektrik miktarı sınırlı tutuluyor. Dilediğimiz gibi ışıkları açıp etrafa bakamıyoruz. Tuhaflık sezdiğimiz zamanlarda ışıkları açmalı etrafı kolaçan ederek her şeyin normal olduğundan emin olmalıyız. Eğer Freddy ve arkadaşlarını olmaları gereken yerde bulamazsak her şeyi düzeltmeli ve gerekirse kendimizi korumalıyız.

Korkunç amtosferi ve tekinsiz ortamıyla dikakt çeken oyun, bu tarz oyunlardan keyif alan herkes tarafından denenmeli. Fiyatı biraz yüksek gibi olsa da aslında tamamen hak ediyor.

YORUMLAR