Fiverr 1.34 (ios)

Fiverr

Fiverr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fiverr, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz dünyanın en büyük iş pazarlarından bir tanesi olan Fiverr'ın resmi uygulamasıdır.

Fiverr, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde farklı kategoriler altında hizmet satın alabilecekleri veya satabilecekleri dünyanın en büyük iş pazarlarından bir tanesi olan Fiverr'ın resmi uygulamasıdır.

120'den fazla farklı kategori altında iş dünyasının birçok dalını ilgilendiren hizmetlerin bilir kişiler tarafından 5 dolardan başlayan fiyatlarla satıldığı uygulama yardımıyla, ihtiyacınız olan farklı alanlarda birçok işinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kendi alanında uzman olan kullanıcılar tarafından satılan hizmetleri satın alabileceğiniz veya kendi uzman olduğunuz alanlarda kullanıcılara hizmet satabileceğiniz servis oldukça kullanışlıdır.

3 milyondan fazla kullanıcı tarafından verilen birçok farklı hizmete uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz Fiverr ile metin çevirilerinizi yaptıracak, web siteleriniz için logo tasarlayacak, SEO çalışmaları yapacak kullanıcılar parmaklarınızın ucunda.

Kaliteli hizmete uygun fiyatlarla sahip olmak Fiverr ile hiç zor değil. Hizmet satan kullanıcıların daha önceki çalışmaları için diğer kullanıcılar tarafından aldığı yorumları görebilir ve işlerinizi yaptırmak istediğiniz kişileri bu şekilde kolayca seçebilirsiniz.

İş dünyasına farklı bir renk katan ve sizlere yüzlerce kategori altında milyonlarca hizmet sunan Fiverr, mutlaka ziyaret edilmesi ve denenmesi gereken bir servis.

Fiverr Özellikleri:

  • Farklı işleriniz için hizmet satın alabilme veya satabilme
  • Farklı konularda uzman 3 milyondan fazla kişiyle çalışabilme şansı
  • Özel mesaj gönderme ve alabilme
  • Takip ettiğiniz kişilere ait gerçek zamanlı bildirimleri takip edebilme
  • Satıcıya diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumları ve değerlendirmeleri görüntüleme
  • ve çok daha fazlası.

YORUMLAR