Followers+ for Instagram

Followers+ for Instagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'da yer alan takipçileriniz hakkında tüm detayları öğrenebilmek ve istatistikleri görmek için bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

Instagram kullanıcılarının ne kadar takipçilerinin olduğunu takip etmeleri bazen zor olabiliyor. Sürekli olarak aktif bir şekilde listenin tutulması özellikle çok takipçisi olanlar için bir sorun teşkil ediyor ve bu sorunun önüne geçebilmek için varolan web uygulamalarına ek olarak bu sefer de bir iPhone uygulaması yayınlandı. Followers+ for Instagram uygulaması sayesinde iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda kolayca Instagram takipçilerinizdeki artışları yahut azalışları takip edebilir ve rapor alabilirsiniz.

Aynı zamanda hangi takipçilerinizin daha iyi hangilerinin kötü olduğunu bile hesaplayabilen uygulama sizi geri takip etmeyenleri veya sizin takip etmeyi unuttuklarınızı da belirterek pek çok diğer yükten de kurtarıyor. Bunun yanında kimin fotoğraflarını en çok beğendiğinizi, kimi dikkate almadığınızı, kullanıcıların sizden ne kadar uzakta olduğunu da uygulama aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Instagram hakkında neredeyse her detaya sahip olmanızı sağlayan Follower+ for Instagram uygulaması fotoğraflarınızın ortalama beğenilme adetlerni, ünlerini ve pek çok diğer istatistiğini de sizin için tutuyor ve gerçek bir Instagram yönetim aracı haline geliyor.

YORUMLAR