Forest Home 1.0.1 (ios)

Forest Home

Forest Home
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forest Home her yaştan oyunseverin beğeniyle oynayabileceği bir bulmaca oyunu.

Forest Home, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda, sevimli hayvanları varış noktalarına ulaştırmaya çalışıyoruz.

Genel bir değerlendirme yapmak gerekirse Forest Home her yaştan oyunseverin beğenisini kazanacak türden bir yapım. Renkli arayüzü ve akıcı animasyonları ile kalite algısını yükselten bu oyunda 8 farklı mekan ve bu mekanlara serpiştirilmiş onlarca farklı tasarımlı bölüm mevcut. Elbette bunlar git gide artan bir zorluk seviyesine sahipler. Bunlara ek olarak zaman zaman karşımıza çıkan bölüm sonu canavarları da zorluk seviyesini artırıyor.

Oyundaki temel görevimiz ekranda bulunan hayvanların gitmek istedikleri noktaya kadar rota çizmek. Parmağımızı ekranda dolaştırarak rotayı çizebiliyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli ayrıntı ise rotaların asla çakışmaması.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Forest Home, iOS cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli ve zihin çalıştıran bir oyun arayanların denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR