Fotopedia

Fotopedia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotopedia uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca dünyanın her yanını gezebilirsiniz.

Fotopedia uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve dünya üzerindeki en ilgi çekici yerleri sanal olarak ziyaret edebileceğiniz etkileyici bir uygulama. Pek çok kişinin nereye gitmek istediği konusunda biraz zor karar verdiğini dikkate alırsak, uygulama oldukça yardımcı bir yapıya sahip diyebilirim. İnternetteki bilgi kirliliğinin aksine tüm ilgi çekici yerlerin fotoğraflarını barındıran Fotopedia sayesinde, sözlerden kurtulabiliyor ve resimlerin herşeyi kolayca anlatmasına şahit olabiliyorsunuz.

Kültürler, yemekler, eğlence, turlar, ipuçları ve daha pek çok konu hakkında fotoğraflar barındırması sayesinde ilginizi çekebilecek her konuda bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde;

  • Yerliler ve ziyaretçiler tarafından hazırlanmış dergiler
  • Keşifleriniz için haritalar bulma
  • Arkadaşlarınızla paylaşma özelliği
  • Kendi derginizi yayınlama

Uygulamanın arayüzü çok kolay bir kullanıma sahip ve içerisinde bulunan fotoğraflar da tüm merak ettiğiniz yerler hakkında iyi bir fikir verecek kadar kaliteli. Eğer nereleri görmek istediğinize dair bir fikriniz yoksa ve daha önceden gitmiş kişilerin anılarını görüntülemek isterseniz uygulamaya bir göz atmanızı öneriyorum.