Fotor HDR 1.4.0 (ios)

Fotor HDR

Fotor HDR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotor HDR isimli bu uygulamayı kullanarak fotoğraflarınıza HDR efekti ekleyebilir ve onları daha ilgi çekici bir hale getirebilrisiniz.

Fotor HDR fotoğraf çekmekten ve çektiği fotoğraflara farklı efektler katarak onları daha ilgi çekici bir hale getirmek isteyen kullanıcıların deneyebileceği bir uyuglama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu fotoğraf düzenleme uygulaması sayesinde çektiğiniz fotoğraflara HDR efekti ekleyebilirsiniz.

Uyuglama kolay kullanım özellikleri ve beklenenden daha iyi sonuçlara imza atmasıyla öne çıkıyor. Genellikle HDR gibi efektleri bilgisayar ortamında uygulanınca daha iyi sonuçlar veriyor fakat Fotor HDR da bu konuda gerçekten çok iyi. Uygulamada 10 adet ön ayarlı HDR efekti bulunuyor. Dilerseniz bu efektleri kişisel beklentilerinize göre tekrar ayarlayabilir ve bu sayede daha kişisel ve orijinal sonuçlara imza atabilirsiniz.

Gelişmiş çekim modları sayesinde ahreketli objeler bile sorun olmaktan çıkıyor. Pürüzleri ve istenmeyen detayları otomatik olarak düzelten Fotor HDR ile mükemmel fotoğraflar çekmek için profesyonel olmaya gerek olmadığını bir kez daha anlıyoruz. Elbette uygulama konu hakkında bilgi sahibi olan kullanıcıların elinde daha iyi sonuçlar verecektir.

Genel olarak Fotor HDR görevini kusursuz bir şekilde yerine getiriyor ve sürecin hiçbir aşamasında kullanıcıya zorluk çıkarmadan fotoğrafları görsel olarak bir adım ileriye götürüyor.

YORUMLAR