Four in a Row Free 2.35 (ios)

Four in a Row Free

Four in a Row Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Four in a Row Free, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların oynayabileceği keyifli ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Four in a Row Free, ister tek kişi isterseniz de 2 kişi ile birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur. 6x6'lık bir kare alan üzerinde oynayacağınız oyunun oynanışı oldukça basit. Fakat kazanmak o kadar da kolay değil. KAzanabilmek için rakibiniz ile sırayla yerleştireceğiniz kendinize ait renkteki toplardan 4 tanesinin yanyana gelmesi gerekiyor. Sizin her hamlenizden sonra rakibinizin de bir hamle yaptığını düşünürrsek, 4 nokta yanayan getirmek için stratejik hamlelere ihtiyacınız olacaktır.

2 farklı renk toptan bir tanesi sizi diğeri ise rekibinizi temsil etmektedir. 4 tane aynı renkli topu yanyana getirmeyi başaran ilk oyuncu oyunu kazanır. Klasik oyunun yeniden tasaranarak muhteşem grafik ve ses efektleri ile donatılmasıyla daha modern bir şekilde ortaya çıkan oyun ile birlikte saatlerce eğlenebilirsiniz.

Farklı bulmaca oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, Four in a Row Free'yi hemen iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile kıyasıya yarışabileceğiniz oyunda, kendinize özel planlar geliştirerek rakibinizi yenmenin yollarını önceden bulabilirsiniz.

Özellikler:

  • Harika ses ve grafikler
  • Düzenlenebilir oyuncu isimleri ve puan takibi
  • Farklı zorluk seviyeleri
  • Hamlelerinizi geri alabilme
  • Çıkış yaparken otomatik olarak kaydetme

YORUMLAR